دوشنبه, 5 فروردين 1398
عنوان : كلنگ زنی و احداث زمین گلف در پارك لاله گوگد
کد خبر : ۲۰۷۹
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ 
ساعت : ۱۰:۲۹:۳۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

ایجاد زمین مینی گلف در گوگد با دستور فرماندار گلپایگان

شهردار گوگد قول آغاز فوری احداث زمین تنیس در گوگد پس از اتمام ایجاد زمین مینی گلف را داد.

رئیس هیئت گلف استان اصفهان گفت: راه‌اندازی زمین‌بازی مینی گلف علاوه بر ایجاد نشاط در شهرستان، فرصت گردشگری را برای گلپایگان به دنبال خواهد داشت.

به گزارش هفته نامه نسل نو در گلپایگان، کوروش محمدی در آیین کلنگ زنی زمین بازی مینی گلف شهر گوگد، اظهار کرد: این قول را می‌دهیم که پس از راه‌اندازی زمین مینی گلف شهر گوگد تجهیزاتی برای این رشته ورزشی در گوگد در نظر بگیریم. همچنین ظرفیت‌های گلپایگان به گونه‌ای است که بتوانیم در شهرستان گلپایگان میزبان مسابقات کشوری و استانی مینی گلف باشیم.

وی ادامه داد: راه‌اندازی زمین این بازی علاوه بر ایجاد نشاط در شهرستان، فرصت گردشگری را برای گلپایگان به دنبال خواهد داشت چراکه زمینه را  برای برگزاری تورنمنت‌های استانی و کشوری فراهم خواهد کرد.

رئیس هیئت گلف استان اصفهان گفت: برای برگزاری مسابقات رسمی باید زمین این بازی دارای 18 لاین باشد، بدون شک می‌توانیم برای شهر گلپایگان مدعی میزبانی مسابقات مینی گلف کشور باشیم.در حاشیه مراسم کلنگ زنی با درخواست وحید اعظمی مدیرمسئول هفته نامه نسل نو از فرماندار گلپایگان مبنی براینکه اگر این زمین مینی گلف در ١٨ لاین ایجاد شود و تعداد لاین ها کمتر نباشد بنابر اعلام رئیس هیأت مینی گلف استان اصفهان امکان برگزاری مسابقات استانی و حتی کشوری فراهم می شود، فرماندار گلپایگان نیز با اهمیت به بحث ورزش با شهردار گوگد صحبت کردند و شهردار شهر گوگد در این مراسم قول ساخت زمین این بازی را در ١٨ لاین برای همشهریان داد.

شهردار گوگد همچنین در این مراسم اعلام کرد: بعد از اتمام ایجاد زمین مینی گلف فورا اقدام به ساخت زمین تنیس در پارک لاله این شهر هم خواهیم کرد.

بنابر اعلام رئیس هیأت مینی گلف استان اصفهان هزینه مورد نیاز برای ایجاد زمین مینی گلف در پارک لاله گوگد حدود ١٠میلیون تومان می باشد.

روابط عمومی شهرداری گوگدبازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0