يکشنبه, 17 آذر 1398
عنوان : جلسه بررسی مسایل و مشكلات شهر گوگد با حضور نماینده و فرماندار شهرستان گلپایگان
کد خبر : ۲۰۹۶
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ 
ساعت : ۱۳:۴۴:۳۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

جلسه مشترک شهرداری و شورای اسلامی شهر با حضور نماینده محترم مردم شهرستان های گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار ، بخشدار و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان در محل دفتر شورای اسلامی شهر گوگد.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ، با توجه به مسائل و مشکلات موجود در شهر گوگد  با هماهنگی شورای محترم اسلامی و شهرداری جلسه ی با حضور مهندس بختیار، دکتر یار محمدیان و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان گلپایگان روز چهار شنبه مورخ 8/8/98 ساعت 9 صبح در محل شهرداری برگزار گردید.

در این جلسه جناب آقای مهندس علی محمدی شهردار محترم گوگد و آقای حاج نوروزی ریاست محترم شورای اسلامی مسائل و مشکلات شهر را حضور نماینده و فرماندار و مسئولین محترم ادارات بیان نموده و خواستار همکاری و مساعدت ادارات استان و شهرستان جهت رفع مشکلات موجود شدند.

به گفته شهردار و ریاست محترم شورای اسلامی شهر پیگیری موضوع طرح تفصیلی شهر که مدت زمان زیادی از طریق شهرداری ، شورا و استان در حال پیگیری است و دارای مستندات در محدوده و کاربریها بوده است و نیاز به مساعدت و همیاری فرماندار محترم را دارد که مقرر گردید جلسه ای با حضور ایشان در شهرداری برگزار و موارد به سمع ونظر ایشان رسانده شود تا در کمیسیون ماده 5 استان از طرق فرماندار مطرح و پیگیری شود. مسئله دوم معضل وجود تیر های برق چوبی در شهر بود که بسیار نیز مورد اعتراض شهروندان می باشد که آقای مهندس حدادی پور ریاست محترم اداره برق قول مساعد دادند که در سال 98 و 99 نسبت به تعویض اقدام گردد. احداث میدان روبروی پارک لاله نیز از طریق مهندس حسن نیا طی جلسه ای با هماهنگی نماینده محترم مطرح و اقدام لازم صورت گیرد . مشکل آزادسازی مسیر خیابان حافظ از دیگر موارد مطرح شده بود که با قول مساعد مهندس بختیار موضوع از طریق سازمان ملی زمین و مسکن پیگیری خواهد شد . تامین خودروی آتشنشانی شهرداری نیز توسط نماینده محترم قول پیگیری از طریق دکتر جمالی نژاد و پیگیری شهرداری و شورای اسلامی انجام خواهد شد. موضوع روشنائی بلوار ارگ به امامزاده برابر قول همکاری آقای مهندس دادخواه معاونت محترم راهداری استان اصفهان قرار شد توسط شهرداری و شورای اسلامی پیگیری لازم صورت گیرد.

در ادامه جناب مهندس بختیار و فرماندار محترم میزبان شورای ورزشی شهر گوگد بودند که مشکلات ورزشی شهر دغدغه آنها بود و از جمله مواردی که توسط شورای ورزشی گوگد مطرح گردید درخواست حضور یک نفر نماینده اداره ورزش و جوانان در شهر گوگد، استفاده از مکانهای موجود ادارات در شهر در امر ورزش ، تخصیص اعتبار جهت احداث مکان ورزشی جدید و زمین چمن بود که پس از طرح موارد جناب دکتر باروتی ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان قول حضور یک نیرو در دو روز هفته در شهر گوگد و تشکیل جلسه با ورزشکاران جهت استفاده از مکانهای ورزشی را دادند و جناب فرماندار نیز فرمودند در صورت مساعدت خیرین در خصوص همکاری احداث سالن ورزشی جدید به همان میزان ایشان مساعدت نمایند و پس از تهیه زمین توسط شهرداری اقدامات لازم صورت گیرد . پیگیری چمن در شهر گوگد نیز توسط جناب مهندس بختیار از طریق وزارت ورزش و جوانان قول مساعد و پیگیری داده شد.

این جلسه ساعت 14  با ذکر صلوات بر محمد و ال محمد(ص) به پایان رسید

روابط عمومی شهرداری

و شورای اسلامی شهر گوگد
بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0