يکشنبه, 17 آذر 1398
عنوان : برگزاری مراسم راهپیمائی روز 13 آبان و روز دانش آموز گوگد
کد خبر : ۲۰۹۷
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ 
ساعت : ۹:۲۰:۵۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

راهپیمائی 13 آبان روز دانش آموز 98

راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با شعار" استکبارستیزی سرآغاز افول آمریکا"در سراسر کشور  برگزار شد.

در حافظه تاريخي ملت قهرمان‌پرور ايران، سيزده آبان يادآور 3 اتفاق مهم است؛ تبعيد امام(ره) به تركيه در 13 آبان 1343، قتل عام دانش آموزان در 13 آبان 1357و تسخير سفارت آمريكا در 13 آبان 1358توسط دانشجويان پيرو خط امام(ره)، سه رويدادي كه نقش موثري ومهمی در تحرك  و بالندگی انقلاب اسلامي داشتند.البته محتوي و هويت هر سه اتفاق دربر دارنده ارزش‌ها و آموزه‌هاي اسلامي، آزادگي و مبارزه‌اي ضداستكباري بود و ابعاد وسيع داخلي و بين‌المللي 13 آبان 1358 سبب نامگذاري آن به " انقلاب دوم " از سوي امام راحل(ره) شد. انقلاب دومی که ریشه های انقلاب را گسترده تر کرد و زمینه را برای رسوایی بسیاری ها فراهم نمود.

مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آبان در شهر گوگد روز دوشنبه 13 آبان 98 ساعت 9:30 با حضور دانش آموزان و معلمین ؛ بخشدار شهرستان ، شهردار و اعضاء محترم شورای اسلامی شهر ؛ سلسله جلیل روحانیت خانواده های محترم و معزز شهداء و ایثارگران و آزادگان؛  بسیجیان و ورزشکاران و اقشار مختلف مردم از میدان توحید شروع و پس از طی مسیر خیابان امام خمینی (ره) و سر دادن شعارهایی مرگ بر آمریکا و .... در مسجد آیت اله وحید تجمع نمودند.

تلاوت آیاتی چند از کلام اله مجید سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین آقای انصاری  امام جماعت مسجد امام حسن مجتبی (ع) و قرائت قطعنامه ، پذیرائی و اهداء جوایز از طرف شهرداری و شورای اسلامی شهر ، حوزه بسیج و موسسه خیریه حضرت ابوالفضل (ع) گوگد برنامه های اجرایی در محل مسجد بود که برابر هماهنگی های انجام شده برگزار گردید .

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گوگدبازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0